Flats

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 57.7 MB
  • Version 4.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Foliage Games LLC
Flats; iki boyutlu bir dünyada renklerden oluşan vücut ile karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışacağınız aksiyon yüklü bir strateji oyunudur.

Flats; iki boyutlu bir dünyada renklerden oluşan vücut ile karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışacağınız aksiyon yüklü bir FPS oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan, rengarenk grafiklerden oluşan iki boyutlu bir dünya üzerinde, sadece renklerden oluşan ve fazla özellikleri bulunmayan karakterler ile mücadele edecek, güçlü silahlarınız ile şehrin dört bir yanından çıkacak olan düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız.

Oldukça kolay kontrol mekanizması ile birlikte gelen ve pembe, yeşil, sarı, turuncu gibi canlı renklerin hakim olduğu oyunumuzda düşmanlarınız sadece pembe, yeşil veya sarı gibi renklerin hakim olduğu bir vücut ile karşımıza çıkıyor. temel amacınız; düşmanlarınızdan önce davranarak onları yok etmek. Bu şekilde düşmanlarınızı yok ederek ilerleyeceğiniz oyunda ne kadar uzun süre hayatta kalı ve ne kadar çok düşman yok ederseniz puanınız o ölçüde artacaktır.

Tek başınıza oynayabileceğiniz oyunu dilerseniz online olarak arkadaşlarınız veya dünya çapında rakipler ile oynayabilirsiniz. Hayatta kalmalı, düşmanlarınızı yok etmeli ve bir sonraki dalgaya geçmeye çalışmalısınız.

İyi Eğlenceler!

Flats indir
DİĞER SÜRÜMLER